علم و فناوري
ميز كار به عنوان يكي از مهم ترين ابزارهاي پركاربرد روزانه ميتواند در سلامت و بهره روي شما تأثير به س

ميز كار به عنوان يكي از مهم ترين ابزارهاي پركاربرد روزانه ميتواند در سلامت و بهره روي شما تأثير به سزايي داشته باشد؛ از همين رو انتخاب ميز كار مناسب حتى با وجود هزينه بالا احتمالاً به صرفه خواهد بود زيرا ميتوانيد از بروز كمردرد ، گردن درد و فشار هاي زياد به مهره هاي كمر جلو گيري كند.

يك شركت فعال در عرضه فناوري ميز كاري را توليد كرده است كه از هر نظر باحالتي كه شما ميخواهيد هماهنگ ميشود. و ميز و صندلي آن تنظيم ميشود.

صندلي اين محصول شباهت بسيار زيادي به صندلي هايي كه در دندانپزشكي ها روي آن نشسته ايد دارد. و ميز آن نيز امكان تنظيم در هر ارتفاع نقطه اي كه بخواهيد را دارد.

شركت سازنده 5 سال روي اين محصول كاركرده و 5 نسخه آزمايشي (پورتو تايپ) را نيز به كمك همكاري مشترك طراحان، مهندسان مكانيك و الكترونيك توليد كرده بود تا در نهايت به اين نتيجه فوق العاده رسيده است.

اين ميز در سه حالت نشسته و ايستاده و خوابيده قابل استفاده است و ميز كاملاً قابل تنظيم آن نيز قابليت نصب چند نمايشگر كوچك يا نمايشگرهاي بزرگ بالاتر از 21 اينج را نيز دارد. همچنين ميتوانيد لپ تاپ خود را هم درجايي مخصوص  در كنار نمايشگر ميز قرار دهيد و يا اينكه از ميز زير صندلي آن را به نمايشگرها متصل كنيد.

وزن اين محصول حدود 95 كيلوگرم است و به وسيله چرخ هاي زير آن قابل انتقال آسان است.

نكته جالب آنكه هماهنگي ميز و صندلي براي زماني كه حالت صندلي را تغيير ميدهيد حفظ ميشود و با همان نسبت جا به جا ميشوند. و كنترل اين محصول نيز روي ميز آن قرار گرفته است.

امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 7
برچسب ها : فناوري٫فناوري هاي جديد٫فناوري جديد ايران٫فناوري جديد ايراني٫فناوري جديد ايرانيان٫فناوري خودرو٫,

[ 27 / 8 / 1396 ] [ 2:29 ] [ آريا طلوعي ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره سایت

عضویت
نام :
نام کاربردي :
رمز عبور :
تکرار رمز عبور :
ايميل :
ورود
نام کاربردي :
رمز عبور :
بازیابی رمز عبور
خبرنامه

نظر سنجی

آرشيو مطالب
آپلود سنتر دائمی
امکانات وب